U petak su učenici i profesori Srednje škole Koprivnica proslavili Dan sporta, a tim povodom odlučili su nas ugostiti na zanimljivoj tribini simboličnog naziva “Napali se na neuspjeh”. Sudjelovali su trener RK Podravke Vegete Antonio Pranjić te igračice Larissa i Dora Kalaus. Bila je to tribina kojom su sugovornici pokazali da je svaki pad ili neuspjeh u životu odnosno sportu moguće iskoristiti na način da iz toga nešto naučimo i to na kraju pretvorimo u uspjeh. Svi su sugovornici na tribini imali priliku ispričati svoju priču koja ih je promijenila ili na neki način utjecala da se kod njih dogodi baš ta pozitivna promjena. Priče su bile moćne, ali na kraju izuzetno zanimljive te su poslale poruku koliko je rad u sportu ili ljubav prema sportu moćan alat za uspjeh te na kojoj je razini mentalna snaga kod sportaša koji se uvijek iznova pokrenu bez obzira na kakve prepreke naišli. Bilo nam je jako lijepo sudjelovati na ovom događaju i još jednom se zahvaljujemo Srednjoj školi Koprivnica na inicijativi.