Za vikend je održano okupljanje perspektivnih igračica Regije sjever u Virovitici. Ovo razdoblje u kojem su mlađi dobni uzrasti uglavnom zasluženom odmoru uvijek je dobro iskoristiti za dodatne treninge i rad s licenciranim trenerima. Od igračica našeg kluba rođenih 2008/09. bile su prisutne: Dora Ferčec, Katja Gregurić, Maja Elena Hajdinjak, Vanessa Lengelić, Anja Milivojević, Katja Napan,  Ema Šajković, Nika Galinec, Ana Adžaga, Laura Liščak, Lucija Horvat, Lucija Marjanović.
Na okupljanju u Virovitici bile su i igračice  2006/07. godišta i to: Lucija Horvat, Antea Marijanović, Gabrijela Domović, Ana Javorić, Magdalena Rumek, Una Ivančić, Tara Đelekovčan, Jana Miklić, Lea Smiljanec, Iva Stručić i Lara Zvonar dok se zbog bolesti nije odazvala Ena Cvelber.

Bravo za naše perspektivne igračice i njihovu regionalnu voditeljicu i trenericu u našem klubu Dragicu Džono.