Pehari-01U klupskim prostorijama Rukometnog kluba Podravka s.d.d., iznajmljenim u sklopu sportske dvorane Gimnazije Frana Galovića u Ulici Željka Selingera 3a u Koprivnici, nalazi se veći dio sačuvanih trofeja osvojenih u vremenu od postanka kluba do danas. Klupske prostorije sadrže nekoliko kancelarija i veliku polivalentn prostoriju, gdje su smješteni trofeji. Povremeno tu prostoriju obilaze zainteresirane grupe posjetitelja, a prostorija služi i za sastanke te kao VIP soba prigodom europskih natjecanja.

Pehari-03Objavljujemo slike sadašnjeg stanja, a na jednoj od slika je i trener Podravke Vegete Goran Mrđen s kolekcijom trofeja osvojenih u natjecateljskoj sezoni 2015/2016.

Foto // Ivo Čičin-MašanskerPehari-02Pehari-04Pehari-05Pehari-06Pehari-07Pehari-08Pehari-09Pehari-10Pehari-11Pehari-12Pehari-13Pehari-14