Rukometašice Podravke Vegete su odigrale pripremnu utakmicu na gostovanju u Sesvetama i upisale pobjedu 23:43, poluvrijeme 10:21.Ovo razdoblje kada reprezentacija nastupa na Europskom prvenstvu, ostatak ekipe koji se vratio s reprezentativnih okupljanja te igračice koje su cijelo vrijeme na raspolaganju klubu nisu stale s treninzima, a tako ni utakmicama. Današnjem susretu kao i treninzima u posljednje vrijeme priključile su se i igračice iz omladinskog pogona koje inače igraju u drugoj ekipi i to Una Ivančić, Tara Đelekovčan, Jana Miklić, Ena Cvelber i Gabriela Domović. Prvi su to susreti u seniorskoj konkurenciji za mlade nade od kojih su se neke upisale i u strijelkinje na čemu im čestitamo. Moramo istaknuti kako su u našim redovima danas najuvjerljivije bile Katja Vuković i Ema Guskić s po 8 pogodaka, a slijedi ih Vuljak sa sedam te Pandža i Popović svaka s po pet pogodaka. Sljedeća pripremna utakmica je na rasporedu u petak kada ekipa putuje u Celje i nastavlja u dobrom ritmu treninga i utakmica.

Podravka Vegeta: Tucaković (9), Galinec 2(1); Zadravec 3, Vuković 8, Stelmakh 2, Popović 5, Guskić 8(5), Strugar 1, Mrđen 1, Vuljak 7, Pandža 5, Ivančić 1, Đelekovčan, Miklić 1, Domović 1, Cvelber. Trener:Željko Babić