U nedjelju prije podne mlađe djevojke (2008/9) iz druge ekipe Podravke odigrale su u Varaždinu  zaostale utakmice 9. kola 1.HRL –U 14 protiv djevojaka iz Zrinskog i Koke. Utakmicu protiv Zrinskog, koja je odlučivala o prvaku Lige-sjever ekipa je pobijedila s 10 golova prednosti (23:13), a u drugoj utakmici pobijeđena je Koka s rezultatom 28:20. Tim utakmicama završeno je prvenstvo Lige-sjever i ekipa Podravke, kao prvoplasirana ekipa uz 17 pobjeda i tek jedan poraz odlazi na Završnicu PH u Poreč.

Najkorisnijim igračicama proglašene su Katja Gregurić i Klara Jakupanec.

Na kraju vrijedi nadodati kako smo iznimno ponosni jer su ove djevojke druga ekipa Podravke koja je osigurala ovogodišnju Završnicu Prvenstva Hrvatske. Čestitke i njima i našoj trenerici Đurđici Zečević.

Rezultati:

Podravka- Zrinski 23:13

Podravka-Koka   28:20

Podravka  U-14 9.kolo(golovi zbrojeni): Jakupanec 5, Horvat 9, Banfić, Ferčec 5, Gregurić 11, Hajdinjak,Galinec (G), Lengelić 6, Milivojević, Napan 7,Radićek, Šajković, Liščak 1, Markota, Adžaga 7.