U 1.kolu 1 HRL –U12 (2010/2011 godište) međusobnu utakmicu odigrale su dvije naše ekipe koje u ligi nastupaju pod nazivom Podravka 1 i Podravka 2. Očekivanu pobjedu ostvarila je Podravka 1, s konačnim rezultatom 23:8. Rezultati Podravke 1 se i službeno vode, dok se druga ekipa natječe van konkurencije, ali su itekako dragocjena iskustva koja naše djevojčice stječu u ovakvim utakmicama.
Obje ekipe imale su veliku podršku navijača koji su ujedno imali priliku uživati u igri svojih ljubimica. Ovaj puta najistaknutija pojedinka ekipe Podravke 1 bila je Anja Ristemi, a Podravke 2 Ema Dvekar. Bravo za obje ekipe,

čestitke Anji i Emi te trenerici Đurđici Zečević.
Anja Ristemi Podravka 1(lijevo) najbolja igračica utakmice i Ema Dvekar, Podravka 2(desno) najbolja igračica utakmice
Sastavi ekipa :
Podravka 1: Sabolić,Kovačić 3, Bošnjak P.1, Džinić 5, Komar, Ristemi 4, Janeković, Sočev, Premec 3, Kovačević 4, Gašparić 2, Topalović, Glavnik, Ciler 1
Podravka 2: Dvekar 3, Habek, Galović 1, Ledinko, Štefanić, Kos, Kelek 1, Vadla, Hrenić, Bošnjak M.2, Jelović, Feljak, Čengija, Giner 1.
Izvještaj pripremila: Đurđica Zečević