Rukometašice Podravke 2 Lino u subotu 22. listopada igraju peto kolo 2.HRL sjever protiv RK Đurđevca s početkom u 18.30 sati u ŠSD Josip Samaržija-Bepo. Linice su trenutno drugoplasirana ekipa 2. HRL lige s maksimalnim učinkom u prva četiri kola i četiri upisane pobjede, a ispred njih je s istim brojem bodova Virovitica 1234. Ulaz u dvoranu je slobodan stoga dođite i podržite naše djevojke u još jednom važnom ogledu protiv ekipe koja je trenutno četvrtoplasirana ekipa na tablici s četiri boda manje od Linica.
Dodajmo i kako će naše djevojke, Podravka 3, koje vodi trenerica Snježana Petika, a natječu se u 1.HRL U14, 23. listopada u nedjelju na gostovanje u Petrinju gdje će igrati susreti 2. kola 1.HRL U14 regije 2 za žene s Garešnicom i Bjelovarom, ali i zaostalo 1. kolo ovog natjecanja protiv Petrinie. Prvi susret s Garešnicom je zakazan za 11 sati, drugi protiv Bjelovara će se igrati u 14.00 sati, a susret zaostalog 1. kola s Petriniom će se igrati u 15.00 sati. Utakmice će se odigravati u SD OŠ Mate Lovraka, Petrinja.
Sretno svima!