RK Podravka 2 Lino i RK Đurđevac jučer su u Koprivnici odigrali utakmicu 14. kola 2. HRL za žene sjever. Bolje su bile rukometašice Podravke Lino s rezultatom 37:31. Igralo se u SD Gimnazije Fran Galović pred stotinjak gledatelja

Utakmica s gošćama iz Đurđevca bila je, prema trenutnim pozicijama na tablici, derbi 14. kola. Iako lišene pomoći mlađih prvotimki (gostovanje u Pločama) izborili smo uvjerljivu pobjedu nad dobrom i nadasve iskusnijom ekipom Đurđevca.  U većem dijelu utakmice rezultat se više puta mijenjao u korist jedne ili druge ekipe, ali u zadnjoj  četvrtini utakmice Podravka se odvaja na veću, za protivnice nedostižnu razliku.

Trenerica Đurđica Zečević:

Napad je tijekom čitave utakmice bio efikasan, dok smo obranu u drugom poluvremenu odigrali puno bolje nego u prvome dijelu što je i donijelo rezultatsku prevagu u našu korist.

U listu strijelaca upisalo se čak 10 naših igračica a efikasnošću su odskakale Strugar i Stručić.