Rukometašice ekipe Podravka 2 Lino gostovale su ovog vikenda u Osijeku. Tamo se igrao 2. krug 1. HMKRL-sjever.  Odigrale su dvije utakmice protiv ekipa ŽRK Osijek 1 i 2. Osijek 2 natječe se izvan konkurencije te je trenerica Podravke Đurđica Zečević dala priliku igračicama koje inače upisuju manju minutažu. One su u potpunosti opravdale povjerenje te su svladale domaće igračice s rezultatom 29:11.

Utakmica protiv Osijeka 1 bila je derbi ovog kruga natjecanja. Ekipa Osijeka je pretendent za vrh tablice te samim time ozbiljan protivnik. Rukometašice Podravke cijelu su utakmicu bile u vodstvu no domaće rukometašice nisu im dopuštale ozbiljniji rezultatski odmak. Trenerica Zečević zadovoljna obranom svoje ekipe u prvom poluvremenu kada su primile samo 9 pogodaka. Drugo poluvrijeme u obrani je odigrano nešto lošije no to nije utjecalo na konačni rezultat. Uz već standardno dobru igru Strugar, Stručić, Dedi i Perić  vrlo dobro se snašla Švenda na, za nju,  novoj poziciji lijevog vanjskog.

ŽRK Podravka (golovi iz obje utakmice): Međurečan 1, Strugar 6, Đuranek 4, Stručić 5, Sever 5, Crnjak, Hrupec 3, Balaško 2, Dedi 5, Kovač 4, Perić 8, Smolak 2, Žganjar 4, Švenda 8, Jagustin 1, Galinec.