U 20. kolu 2.HRL-sjever pobjedom nad Olimpijom iz Osijeka osvojena su dva nova boda i dva kola prije kraja potvrđeno četvrto mjesto na tablici uz bod zaostatka iza ŽRK Virovitice. Konačan rezultat u Osijeku je bio 24:35 (14:19).

Sama utakmica bila je rezultatski neizvjesna do 25.minute kada smo se serijom golova odvojili na 5 razlike. Drugo poluvrijeme pripalo je u potpunosti našoj ekipi pri čemu smo se, odličnom igrom u obrani i dobrom realizacijom, u nekim trenucima  odvajali i na 10 golova razlike – rekla je trenerica Đurđica Zečević i dodala.

Igrom je zadovoljila cijela ekipa a odličnom realizacijom istakla se  Smiljanec uz vrlo dobru pratnju Đelekovčan i Cvelber.  Doprinos dobrom rezultatu dala je svojim dobrim obranama i Nika Galinec.

Podravka Lino: Galinec, Domović, Horvat 1, Cvelber 5, Stručić 3, Zvonar, Smiljanec 10, Javorić 4,Marijanović, Rumek 1, Đelekovčan 7, Horvat (G), Gregurić, Lengelić 1, Milivojević 1, Liščak 2.