U prvom kolu 2. HRL Sjever u nedjelju je druga ekipa ugostila ekipu iz Vinkovaca i uvjerljivo ih svladala rezultatom 47:28, poluvrijeme 24:12. Uz odličnu Galinec koja je skupila 19 obrana najefikasnija u redovima Podravke 2 Lino je bila Lana Strugar koja je postigla 12 pogodaka. Ima još malih problema s ozljedama pa ekipa nije kompletna. Ana Crnjak i dalje je van terena. Klara Ibrahimpašić pauzira zbog manje ozljede, a Lea Hrupec je bila na klupi no još uvijek je u procesu oporavka od ozljede.

Vidjeli smo dosta “lakih” pogodaka iz kontre i polukontre zahvaljujući čvrstoj obrani, pogotovo u prvih 40 minuta. Pohvale idu svim igračicama na zalaganju i borbenosti – rekao je trener Antonio Pranjić.

Idući vikend Linice gostuju u Virovitici gdje ih čeka 2. kolo 2.HRL sjever.