U nedjelju se u utakmicom 12. kola nastavilo natjecanje  2. HRL za žene. Podravka 2 Lino je ugostila ekipu Đakova i slavila uvjerljivom pobjedom 43:31, poluvrijeme 20:21.

Bila je to utakmica s velikom učinkovitošću u napadu i vrlo lošim danom naših vratarki. Niti naša igra u obrani nije baš previše pomagala vratarkama no da je koncentracija vratarki bila na razini, bar pola golova u prvom poluvremenu ne bi primili. Tek u drugom dijelu s par povezanih obrana i ukradenih lopti uspjeli smo se odvojiti i mirno utakmicu privesti kraju. Veliki problem i dalje nam stvara nedostatak vratarki koji nikako da riješimo. Nažalost, za dulji period ostajemo bez prve vratarke Gabriele Vrabec – izvijestila nas je trenerica Snježana Petika.

PODRAVKA 2 LINO : ĐAKOVO  43 : 31 ( 20 :21 )

Podravka 2 Lino: Jurić, Martinčić; Vuljak, Sikavica 3, Uremović, Brkić, Perika, Vrabelj 1, Petika 19 (8), Josipović 10, Zagrajski 2, Domijan 5, Beljak 3, Strahija, Kolar, Paleka.

Trenerica: Snježana Petika

Đakovo: Ćurić, Vulama; Barišić 6, Delić, Klemen 2, Bogdanović, Gilman, Perić 6 (1), A. Prekačin, Sastić 7, Pejić, Gudelj 2,  L. Prekačin 8 (1).

Trener: Željko Perić