Podravka 3 - ilustracija // Foto Ivo Čičin-Mašansker, www.rk-podravka.hrMladim rukometašicama Podravke 3 malo je trebalo do boda, čak i do pobjede. Nakon vodstva Preloga od 24:30, napravivši seriju od 6-0, Podravka 3 je u zadnjoj minuti Lene Ljubić izjednačila na 30:30, ali je golom Jasmine Kečkeš u toj istoj minuti, na kraju susreta, Prelog ostvario pobjedu od 30:31 i odnio dva boda iz Koprivnice. Utakmica je odigrana u subotu poslije podne u Koprivnici.

Slično se dogodilo i u prvom poluvremenu i početku drugog. Nakon što je Prelog poveo s 10:16, poluvrijeme je završilo 13:16, a nakon približavanja na gol razlike (17:18), Podravka 3 imala je dva izjednačenja, na 19:19 i 20:20, Prelog se opet odvajio, povećao na 20:23, pa na 21:26, 23:28 i 24:30, kada se dogodilo ono što smo naveli u uvodu.

Lara Pavlović zabila je 10 golova za domaće, Ivona Mrđen i Tea Hmelina po 4, a za gošće najbolji strijelci bile su Jasmina Kečkeš i Sara Karol s po 8 golova te Antonela Slaviček sa 7.