Antonia Oremović (8 golova), bila je najefikasnija uz Doru Kalaus (15 golova)Podravka 3 u 19. kolu 3. HRL sjever gostovala je u Ivancu i pobijedila domaći Ivanec: Ivanec – Podravka 3 27:39 (15:22). Ostali rezultati: Mlinar – Koka 2 33:30, Prelog – Gradina 25:17, Viktorija – Bjelovar 2 14:29.

Bio je to derbi prvenstva, u kojem su snage odmjerile dvije ponajbolje ekipe 3. HRL. Iako je bodovna razlika bila + 3 boda u korist mladih kokica (96. godište), domaćin je, uzdajući se u svoje iskustvo i kvalitetu, očekivao pobjedu. No, Podravkašice su bez respekta odradile i ovu utakmicu i zasluženo pobijedile s visokih 12 razlike i time riješile pitanje prvaka, ostavivši najbližeg pratioca Ivanec 5 bodova iza sebe.

Obje su ekipe u utakmicu ušle dosta nervozno, pa je i prisutnost pogrešaka u početku bila više izražena, sve do 17. minute kada Podravka 3 radi seriju od 4-0 i odlazi na 16:12 .

Do kraja poluvremena strpljivo grade igru i rezultat, koji na poluvremenu iznosi + 7 u njihovu korist (22:15).

Drugi je dio susreta bio čista rutina a bilo je očito da će Podravka 3 odnijeti puni plijen iz Ivanca.

– Ovo je bio susret dviju ekipa, u kojoj je s jedne strane bila iskusna i kvalitetna ekipa Ivanca, a s druge strane talentirana, rastrčana i poletna, te s mnogo ideje u napadu, a vrlo borbena i angažirana u obrani, mladih Podravkašica, koje su još jednom dokazale svoj veliki potencijal. Najmlađa smo ekipa u ligi, a u 19. kola nismo izgubili niti jedan susret. Slijedeće kolo Lige otkazujemo jer smo od 14. do 17. travnja na državnom prvenstvu mlađih kadetkinja u Čakovcu – rekao je trener Podravke 3 Branko Krajačić.