U nedjelju su naše djevojke Podravka 3, pod vodstvom trenerice Snježane Petike odigrale svoje posljednje dvije utakmice u jesenskom dijelu sezone 1.HRL U-14 za žene. U uvjerljivu pobjedu nad Križevcima cure su utkale puno dobre timske igre, a najkorisnija igračica u toj utakmici bila je Klara Jakupanec. Rezultat je bio (Križevci – Podravka 12:25). U drugoj je utakmici ova ekipa s odličnom energijom upisala još jednu pobjedu i to protiv Đurđevca (Podravka-Đurđevac 31:14). U toj drugoj utakmici najkorisnijom je igračicom proglašena Dora Ferčec.

Čestitamo curama, trenerici Snježani Petiki, ali i proglašenim pojedinkama. Podravka je zasluženo u ovoj kategoriji prvoplasirana ekipa lige s maksimalnih 18 osvojenih bodova u 9 odigranih utakmica.

“Igramo kao ekipa i pobjeđujemo kao ekipa u kojoj svaka igračica utka svoj maksimalni doprinos.

Čestitke curama na prikazanim igrama u ovom dijelu sezone koji završavamo suvereno na prvom mjestu. Dodala bih pohvalu i roditeljima i zahvalila na gromaglasnom pljesku i podršci koju dobivamo i moram reći da i oni sve više djeluju kao prava ekipa.”