Naše mlade nade su u nedjelju otvorile svoju prvenstvenu sezonu, a u 1. kolu 1.HRL U12 u Koprivnici su gostovale ekipe Đurđevca i Bjelovara. Mlade podravkašice upisale su jednu pobjedu protiv Bjelovara 18:31 i poraz 17:24 u utakmici s Đurđevcom. Ova generacija u ovom natjecanju ima dvije ekipe i to Podravku 1 i Podravku 2. Podravka 2 se sastoji od uglavom mlađih igračica koje još uvijek stječu potrebno iskustvo tako da su u ovom natjecanju izvan konkurencije te su upisale dva poraza od Bjelovara 11:20 i Đurđevca 35:12. Proglašene su i najkorisnije igračice među kojima su i Podravkine Leona Kelek, Patricia Bošnjak, Lora Premec, Marinela Bošnjak.
Lora Premec najkorisnija igračica
Leona Kelek najkorisnija igračica
Patricia Bošnjak najkorisnija igračica
Marinela Bošnjak najkorisnija igračica
Prva je utakmica odigrana protiv ekipe Đurđevca i bila je to igra sa dosta grešaka, kako u napadu tako i u obrani pa bi rekla da rezultat nije pravi izraz naše vrijednosti, nego više impresioniranosti nastupom na domaćem terenu. Da je to tako pokazala je druga utakmica gdje je pobijeđena ekipa Bjelovara. Ekipa Podravke 2 izgubila je obje utakmice no njima je ovo nužno za stjecanje natjecateljskog iskustva za budućnosti. Uz nagrađene igračice moram pohvaliti i igru Veronike Džinić koja se također istaknula igrom i realizacijom. 
Rezultati:
Đurđevac vs Podravka 2 35:12
RŠD Bjelovar vs Podravka 1 18:31
Podravka 2 vs RŠD Bjelovar 11:20
Podravka 1 vs Đurđevac 17:24
Foto: Dragana Palfi Topalović