Naše najmlađe djevojčice U-10 nastavile su s pobjedničkim nizom. U 3. kolu mini rukometne lige regije sjever u Prelogu su se susrele ekipe Podravka 2 i Prelog 1. Utakmica su mlade podravkašice dobile s uvjerljivom razlikom i rezultatom 18:11.
Druga utakmica igrala se između ekipa Podravka 1 – Prelog 2 koja je završila pobjedom Podravkinih djevojčica 13:4.
U trećoj utakmici nastupile su djevojčice Podravka 2 i Prelog 2. Rezultat je bio neizvjesan do samog kraja, no presudilo je u korist igračica Preloga 2 te je utakmica završila rezultatom 10:7. Zadnji susret odigrao se između Podravke 1 i Preloga 2 u kojem su Podravkine djevojčice ponovno nadmoćno pobijedile rezultatom 30:3. Zadovoljne i sretne djevojčice su proslavile ostvarene rezultate.
Sljedeće kolo se igra u Virovitici, a djevojčice ga nestrpljivo iščekuju.
Čestitke trenerici Mariji Mišković i našim djevojčicama.