Tijekom proteklog vikenda u Zagrebu je u vrlo dobroj organizaciji Zagrebačkog rukometnog saveza (ZRS) održan jaki međunarodni turnir  u kategoriji kadetkinja (U 16). Uz sudjelovanje klupskih ekipa Hypo(Austrija), Krim (Slovenija) i naše ekipe Podravke igrale  su i kadetska selekcija Crne Gore , selekcija ZRS-U16 kao i selekcija ZRS U 18. U takvoj, jakoj, konkurenciji trenerica Đurđica Zečević je ocijenila nastup ekipe Podravke zadovoljavajućim iako su uz dvije pobjede ubilježena i tri poraza.

Pobijedili smo Krim (33:26) i ZRS- U18 (32:24) a izgubili od objektivno jačih Selekcije Crne Gore (32:26) i Selekcije ZRS-U 16 (31:26), dok žal za izgubljenom utakmicom protiv Hypa (31:32) ostaje, jer smo bili ravnopravni protivnik i uz malo bolju igru mogli upisati pobjedu u svoju korist.

Možda važnija od samih rezultata je činjenica da smo igranjem ovih 5 utakmica stekli nova iskustva, vidjeli gdje smo u odnosu na ostale ekipe, uvidjeli naše bolje i lošije strane, koje u nadolazećem vremenu moramo ispraviti.

Sve u svemu naše djevojke predstavile su se u dobrom svjetlu kako igrom tako i ponašanjem unutar i izvan terena.

Podravka U16 nastupila je u sastavu (golovi zbrojeni):

Ivančić 12, Domović 32, Jakupanec 1, Cvelber 3, Miklić 13, Stručić 6, Zvonar 6, Smiljanec 36, Javorić 5, Marijanović (G),L.Horvat (G) Đelekovčan 29, Gregurić 2, Lengelić 1, Adžaga 1, Hajdinjak 1, Napan,L.Horvat