Naše igračice zlatne Podravke U14, koje su ove godine osvojile prvo mjesto na Završnici Prvenstva Hrvatske, u subotu su na Zrinskom trgu zajedno s trenericom Leom Đurašević sudjelovale na obilježavanju Međunarodnog dana sporta.

Veselje, energija i sportski duh ponovno su bili u prvom planu te su naše igračice Katja Žufika, Lana Kovačić, Franka Kolar, Marta Kolarek i Tena Posavec promovirale sportske vrijednosti i pokazale koliko je sport važan dio odrastanja, prijateljstva i usvajanja zdravih životnih navika.

Bravo za sve koprivničke sportašice i sportaše!