Rukometašice Podravke Vegete će u ponedjeljak s početkom u 18.00 sati u Školskoj sportskoj dvorani OŠ Ivan Lacković Croata u Kalinovcu odigrati posljednju pripremnu utakmicu uoči prve kvalifikacijske utakmice za Europsku ligu koja je na rasporedu u nedjelju 4. prosinca s početkom u 17.00 sati u Poljskoj. Zahtjevno je razdoblje priprema iza naših cura koje ulaze u posljednji tjedan uoči putovanja u Poljsku kada se zaokružuju svi tehničko-taktički procesi te je sav fokus na važnoj utakmici koja slijedi. Kao i Podravka Vegeta i Siófok KC igra u pretkolu kvalifikacija stoga je i za njih ova utakmica izuzetno važna. Promjena je ta da će Podravka Vegeta i Siófok utakmicu odigrati u prekrasnoj novoj dvorani u Kalinovcu kako bi dašak rukometnih uzbuđenja prenijeli i ostalim žiteljima naše županije i to kroz jednu jako dinamičnu i dobru međunarodno utakmicu s vrlo kvalitetnom mađarskom ekipom. Dođite i bodrite naše djevojke te im budite vjetar u leđa za ono što im slijedi. Ulaz u dvoranu je besplatan.