Žana Čović i trener Podravke Vegete Neven HrupecU utakmici 13. kola Regionalne lige rukometašica (WRHL) Podravka Vegeta u nedjelju je u Skoplju odigrala neodlučeno s makedonskim Metalurgom, čime je i dalje ostala jedina neporažena ekipa u natjecanju.

Utakmica je bila borbena i čvrsta, a završila je rezultatom 22:22, nakon što je domaćin na poluvremenu imao minimalnu prednost od 12:11.

Metalurg je bolje krenuo u utakmicu i u uvodnim minutama imao vodstvo od 5:1, no Podravka ubrzo uspostavlja ravnotežu i dolazi do izjednačenja.

U drugom poluvremenu koprivničke rukometašice odigrale su bolje i uglavnom vodile, no potkraj utakmice Metalurg se ponovno vraća, da bi konačnih 22:22 postavila Žana Čović u 60. minuti.

Trener Podravke Vegete Neven Hrupec imao je dosta prigovora na suđenje srpskih arbitara, pa na kraju može biti zadovoljan i remijem u Skoplju.

Naša ekipa u ponedjeljak se u večernjim satima vraća u Koprivnicu.