U prvom kolu 1. HRL za žene Podravka Vegeta je rutinski svladala varaždinsku Koku 34:22, poluvrijeme 18:14. Još jedna utakmica u kojoj je naša ekipa potvrdila ulogu favorita za osvajanje 26. prvenstvene krune.

Danas su se najviše istaknule Stanko, Tsakalou i Debelić s po pet pogodaka, a slijede Mugoša i Milošević s po četiri. U današnjoj su utakmici ukupno 10 obrana imale Risović i Ećimović dok je među Varaždinkama Tušek imala čak 12 obrana, a među igračicama se istaknula Domjan. Svoju minutažu su danas dobile i Popović te Franušić, ali se danas nisu upisale u listu strijelaca.

PODRAVKA VEGETA – KOKA 34:22 (18:14)

PODRAVKA VEGETA: Risović (5), Ećimović (5); Zadravec 2, Turk 1, Karlovčan 3, Popović, Jandrašić, Milošević 4(1), Džono 3, Milosavljević 1, Mugoša 4, Franušić, Stanko 5, Gjorgjievska 1, Tsakalou 5, Debelić 5. TRENER: Zlatko Saračević.

KOKA: Šopar, Tušek (11+2); Jalušić 3, Balajić, Kuzminski, Dežić 4(1), K. Mrazović 1, Rogina 1, Jurčić 1, Cindrić, Blažek 2, Šinjori, Furjan 1, M. Mrazović 3, Bešenić, Domjan 6. TRENER: Vladimir Canjuga.

KOPRIVNICA – SD Gimnazije Frana Galovića. Gledatelja 300. Suci: Lovro Kasunić i Sašo Nikolovski (Karlovac). Nadzornik: Zlatko Ladić (Sračinec).

SEDMERCI: Podravka Vegeta 5(3), Koka 1(1).

ISKLJUČENJA: Podravka Vegeta 2 min.(Debelić), Koka 8 min.(Domjan 2+2+2, M, Mrazović).

CRVENI KARTON: Domjan (45′).

Vrijedi podsjetiti kako već od utorka ponovno slijede atraktivne utakmice u sklopu 2. kruga Regionalne lige. Podravka Vegeta će biti domaćin Krim Mercatoru i Budućnosti. Utakmice se igraju u Sportskoj dvorani Gimnazije Fran Galović Koprivnica u utorak, srijedu i četvrtak s početkom u 18 sati, a ulaz je slobodan. Raspored je u nastavku: