Danas, 3. siječnja 2020., u prostorijama Hrvatskog rukometnog saveza izvučeni su parovi osmine finala Kupa Hrvatske u muškoj i ženskoj konkurenciji.

Šest prvoplasiranih ekipa iz prošle sezone bili su nositelji te samim time nisu mogle međusobno igrati u osmini finala. Osim Podravka Vegete to su bile Lokomotiva, Bjelovar, Koka, Sesvete Agroproteinka i Zrinski. Kroz regionalna kup natjecanja u završnicu Kupa su se plasirali: 1234 Virovitica, Osijek, Olimpija, Zamet, Murvica, Đurđevac, Sinj, Vranjic, Ivanić i Dugo Selo 55.

Domaćinstvo prve utakmice je određeno da ako su klubovi iz istog ranga natjecanja prvoimenovani klub je domaćin, a ako su klubovi iz različitih rangova natjecanja, onaj iz nižeg ranga je domaćin.

Rukometašicama Podravka Vegete ždrijeb je u osmini finala donio RK Đurđevac.

Utakmice osmine finala Kupa Hrvatske na rasporedu su 18. siječnja.

Ostali parovi su:

Ivanić – Lokomotiva

Zamet – Zrinski

Koka – Dugo Selo ’55

Osijek – Sesvete Agroproteinka

Bjelovar – Murvica

Petason Vranjic – Sinj

Olimpija – 1234 Virovitica

Pratite nas i na društvenim mrežama (klik na ikonu za link):