U prvoj pripremnoj utakmici u Grudama u sklopu 2. po redu Festivala ženskog rukometa rukometašice Podravka Vegete svladale su domaćina HŽRK Grude 38:21(16:11). Sutra je na rasporedu utakmica s Budućnosti s početkom u 19.30 sati.

Bilo je ok. U igri nisu bile Lamprini Tsakalou, Tjaša Stanko, Ana Debelić, Dejana Milosavljević i Jovana Risović jer su one imale izdvojen trening u teretani. Zbog toga su ostale imale veću minutažu – rekao je trener Zlatko Saračević nakon utakmice za klupske stranice.

Podravka Vegeta 38(16)

HŽRK Grude 21(11)

Podravka Vegeta: Ećimović, Risović; Zadravec 6, Turk 2, Karlovčan 3, Popović 3, Jandrašić 1, Milošević 5, Džono 3, Milosavljević, Mugoša 4, Stanko, Gjeorgjievska 3, Ianasi 8, Tsakalou, Debelić.

TRENER: Zlatko Saračević

HŽRK Grude: Vukliš, Marić 2, Ćutura 11, Soldo 2, Nikić, Boras Andrea, Mikulić A., Mikulić K., Kasumačić 3, Brnada, Vulić, Lolić, Boras Anđela, Pelivan 2.

Trenerica: Zlata Zubac