Rukometašice Podravke Vegete u subotu na domaćem terenu dočekuju Trogir ’58. Utakmica je to 16. kola 1. HRL za žene koja će se igrati u ŠSD Josip Samaržija Bepo s početkom u 16.00 sati. Nakon ove utakmice slijedi tjedan reprezentacije pa je ovo prilika da bodrite naše cure prije kratke pauze.

Nakon završetka Europe sada nam je fokus na domaćim natjecanjima i očekujem da ćemo i u ovoj utakmici iz čvrste obrane vući polukontru i kontru i tako utakmicu mirno privesti kraju u našu korist- rekla je Lea Franušić.

Ekipa je to koja je u osmini finala Kupa izbacila Split i napravila iznenađenje. Mi i ovaj tjedan imamo problema s prehladama kod nekih igračica na koje nećemo moći računati no ostatak ekipe trenira marljivo što je za svaku pohvalu. Očekujem od njih da u subotu pokažu jednu pokretljivu i čvrstu obranu te odlučan napad. Očekujem angažiranost od prve minute, a ne od desete kao što je to bio slučaj u posljednje dvije utakmice – rekao je trener Antonio Pranjić.

Utakmica počinje u 16.00 sati u ŠSD Josip Samaržija Bepo. Ulaz u dvoranu je slobodan.