Vardar - Podravka Vegeta // Foto Denis DukovskiRukomešice Vardara prve su finalistice Final Foura Regionalne lige što se igra u Skoplju u organizaciji RK Vardara. Domaćinke su očekivano svladale Podravku Vegetu. Rezultat 29:16 (14:9).

Vardar - Podravka Vegeta // Foto Denis DukovskiNakon 4:0 Mrđen je ljutit zatražio minutu odmora već u 3. minuti. Opravdano, obrane nije ni bilo, a na drugoj strani Pessoa je skupila već tri obrane. Nakon 9:2 u 4. minuti konačni rezultat poluvremena od 14:9 nije izgledao tako loše. Pessoa se zaustavila na 8 obrana, Kapitanović je obranila pet lopti.

Vardar - Podravka Vegeta // Foto Denis DukovskiU drugom poluvremenu tek u početku Podravka Vegeta držala je ritam, a kasnije je došla do izržaja razlika u kvaliteti. U 39. minuti bilo je 11 razlike za domaće i čekao se samo kraj utakmice u kojoj nije bilo dileme oko pobjednika od početka. Konačni rezultat 29:16 za Vardar. U srijedu u utakmici za 3. mjesto na turniru Podravka Vegeta igra s poraženim iz susreta Budućnost – Krim Mercator.

Vardar - Podravka Vegeta // Foto Denis DukovskiPOLUFINALNA UTAKMICA FINAL FOURA REGIONALNE LIGE WRHL U SKOPLJU

VARDAR – PODRAVKA VEGETA 29:16 (14:9)

SKOPLJE – Sportski centar Jane Sandanski. Gledatelja: 300. Sutkinje: Silvana Karbeska i Marija Ilieva (obje Makedonija). Delegat WRHL-A: Marijan Načevski (Makedonija).

VARDAR: Leynoud (-), Suslina (10+-) Pessoa (8+-); Radičević 6, Klikovac 1, Herren 4, Mavsar 1, Damnjanović, Lazović, Althaus, Penezić 3, Čović 1, Lacrabere 7(3), Kmirova 3, Lekić 2, Ristovska 1. TRENERICA: Irina Dibirova.

PODRAVKA VEGETA: Jukić (4+-), Kapitanović (6+0), Hajduk; Zadravec 1, Horvat 1, Dežić 2, Krsnik 3, Popović, Nemaškalo, I. Mrđen 1, Vidak 3, Pavlović 1, Gugić 2, Debelić 2. TRENER: Goran Mrđen.

SEDMERCI: Vardar 3(3), Podravka Vegeta 0.

ISKLJUČENJA: Vardar 4 minute (Klikovac, Althaus), Podravka Vegeta 4 minute (Vidak, I. Mrđen).

IGRAČICA UTAKMICE: Jovanka Radičević (Vardar)