Ovaj intenzivan radni tjedan za Podravka LINO nastavio se u subotu u Zelini gdje je druga ekipa poražena od domaćina u 18.kolu 2.HRL s rezultatom 42:27.

Poraz nije iznenađujući iako je u pitanju prevelika razlika jer smo za protivnika imali lidera 2.lige i gotovo sigurnog budućeg prvoligaša. Naša ionako bolestima i povredama načeta ekipa nije se mogla ravnopravno nositi sa iskusnijim i fizički moćnijim igračicama Zeline, od kojih jedna ili dvije igračice imaju više nastupa u nogama nego cijela naša ekipa – rekla je trenerica Đurđica Zečević. 

Naše djevojke igrale su borbeno i motivirano u granicama svojih mogućnosti, a golovima su se istaknule Gabrijela Domović koja je postigla ukupno 9 i Ena Cvelber koja je postigla 5 pogodaka.

Podravka LINO:Jakupanec, Domović 9, Cvelber 5, Miklić 3, Zvonar, Smiljanec 1,Javorić 2, Marijanović (G), Rumek, Đelekovčan 4, Horvat, Gregurić 3, Hajdinjak, Napan, Adžaga.