Predsjednik RK Podravka Jorn Pedersen na otvorenju Bepova turnira 2013. // ArhivaPredsjednik Rukometnog kluba Podravka Jorn Pedersen sazvao je sjednicu Skupštine Rukometnog kluba Podravka za srijedu 29. siječnja 2014. godine s početkom u 17 sati u Gradskoj vijednici Grada Koprivnice, Zrinski trg 1.

Sjednicu je sazvao na temelju odredbe članka 6. stavka 4. Zakona o udrugama (Narodne novine broj 88/01, 11/02) i članka 15. stavka 2. Statuta Rukometnog kluba Podravka.

Utvrđen je dnevni red sjednice:

1. Izvještaj o radu i poslovanju RK Podravka i radu Upravnog odbora od 1. rujna 2012. do 31. prosinca 2013.

2. Donošenje Odluke o preoblikovanju sportskog kluba – udruge za natjecanje Rukometni klub Podravka u sportsko dioničko društvo.

3. Donošenje Odluke o usvajanju Statuta sportskog dioničkog društva Rukometni klub Podravka.

4. Donošenje Odluke o utvrđivanju i objavi Javnog poziva za upis i uplatu dionica sportskog dioničkog društva Rukometni klub Podravka (prospekt).

Svi članovi Skupštine dobili su uz poziv i desetak priloga uz dnevni red. Članovi Skupštine s pravom glasa svi suj pojedinci koji su uplatili klupsku članarinu za 2014. godinu.

Usvoje li se predložene odluke slijedit će daljni koraci, a prvi je upis dionica.