U prvoj pripremnoj utakmici protiv Krima rukometašice Podravka Vegete slavile su 32:30, poluvrijeme 16:18. Dobro otvorena utakmica u kojoj već u 8′ naše cure imaju prednost od +5. Posebno su se u prvom dijelu istaknule Holešova i Zadravec koje su upisale ukupno osam pogodaka s krila. Sredinom prvog dijela Krimovke su skupo kaznile nekoliko tehničkih pogrešaka naših cura, a pad koncentracije je do kraja poluvremena prednost prebacio u ruke Slovenki koje su na odmor otišle s dva gola prednosti i rezultatom 16:18. U drugom poluvremenu krenule su Saračevićeve odabranice hrabro, ali priključak hvataju tek desetak minuta prije kraja uz rezultat 27:27. Nakon toga rukometašice Podravka Vegete vraćaju prednost u svoje ruke te do kraja utakmice drže tempo i u konačnici slave uz rezultat 32:30. Dobra priprema za obje ekipe koje će se ponovno susresti već sutra u Sportskoj dvorani Gimnazije Fran Galović Koprivnica u 17 sati.

IMG 7336 1600x1200

Sastav RK Podravka Vegeta: Tucaković, Zadravec 3, Turk 3, Holešova 7, Karlovčan, Milošević 3, Džono 3, Milosavljević, Risović, Ećimović, Chigirinova 5, Ikhneva 4, Debelić 2, Yezhykava 2