Podravka-VegetaZajednica sportova Koprivničko-križevačke županije proglasila je danas, u ponedjeljak, u Križevcima najuspješnije sportašice, sportaše i sportske ekipe Koprivničko-križevačke županije za 2014. godinu.

Našem klubu dodijeljena svu dva priznanja. Podravka Vegeta najuspješnija je ženska ekipa, a kadetkinje su najperspektivnija ženska ekipa na području županije.

Nagrade-priznanja sportašicama i sportašima predavali su koprivničko-križevački župan Darko Koren, predsjednik Zajednice sportova Koprivničko-križevačke županije Stanislav Lovković i tajnik te zajednice Branko Zorko.

U nastavku donosimo listu svih nagrađenih i nominiranih.

KATEGORIJA SPORTAŠICA S INVALIDITETOM

Najuspješnija sportašica s invaliditetom u 2014. godini je Ivka Mihalić (Športska udruga tjelesnih invalida Đurđevac)

KATEGORIJA SPORTAŠ S INVALIDITETOM

Najuspješniji sportaš s invaliditetom u 2014. godini je Vladimir Grošanić (Kuglački klub osoba s invaliditetom Đurđevac)