Prostorije Rukometnog kluba Podravka danas su ispunjene prekrasnim cvjetnim mirisima i lijepim željama posvećenim ženama. Najprije je stručni stožer stigao s pušlekima prekrasnih žutih tulipana koje su uz lijepe želje predali direktorici Vlatki Mihoci te ostalim zaposlenicama. Uslijedio je jutarnji trening ekipe na Bazenima Cerine gdje su član Uprave Komunalca Goran Međurečan i direktor sektora Gospodarenja otpadom Saša Grubačević podijelili jaglace rukometašicama Podravke. U klub je u posjet stigao i gradonačelnik Mišel Jakšić sa svojim suradnicima koji je direktorici Vlatki Mihoci i ostalim zaposlenicama uručio prekrasne crvene ruže i zaželio sretan Međunarodni dan žena. Za kraj lijepog dana stručni je stožer uručio igračicama i fizioterapeutkinji Asji Cestar prekrasne bijele ruže. Neke nježne ružice još čekaju večernje treninge naših trenerica u Školi rukometa, ali uz poruku će ih sigurno lako pronaći. Sretan Dan žena svim ženama još jednom, želi Rukometni klub Podravka.