Odeee lopta: Podravka 5 u akciji // Foto Robert ŠoštarićU prostorijama RK Podravke u Koprivnici u petak je održan sastanak predstavnika rukometnog kluba Nagyatád iz Mađarske i RK Podravke. S Podravkine strane sudjelovali su direktorica Božica Palčić i, ne bez razaloga, rukovoditelj rukometne škole RK Podravke Goran Rihtarić i trener Podravke Lino Branko Krajačić, a mađarskom izaslanstvu bili su savjetnik u glavnoj skupštini Županije Somogy Gábor Ágoston, jedan trener u klubu i sponzor iz Csurga kao prevoditelj.

Naime, na sastanku je dogovorena suradnja u kategoriji djevojčica i nižih starosnih kategorija, koja bi se očitovala međusobnim posjetama, utakmicama, turnirima. Nagyatád ima i žensku i mušku ekipu (muška ekipa sudjelovala je i na Memorijalnom turniru Goran Vrbošić-Vrba), i dobre veze u mlađim kategorijama s jakim mađarskim rukometnim školama u Győru i ostalim mađarskim centrima. Tako će s vremenom postojati mogućnost odlaska na turnire ili utakmice i u te sredina, kao i uzvrati.

U daljnjoj fazi moguće je da se suradnja proširi i na seniorske ekipe.