RK Podravka Vegeta najbolji je županijski klub // Foto Ivan Brkić, www.koprivnica.netKriževačka atletičarka Anja Šimunčić i ribič koprivničke Šoderice Hrvoje Kuzmić primili su u ponedjeljak u Križevcima priznanja za najbolje sportaše Koprivničko-križevačke županije u 2011. godini.

U izboru za najbolju žensku ekipu izabrana je RK Podravka Vegeta, dok je u muškoj konkurenciji najuspješniji bio Ronilački klub Šoderica iz Koprivnice.

U kategoriji perspektivnih sportaša izabrani su kuglačica Podravke Ana Jambrović te Luka Đurđ iz ronilačkog kluba Šoderica, prenosi www.koprivnica.net.

Za najbolje sportaše s invaliditetom proglašeni su ženska ekipa u elektronskom pikadu Udruge tjelesnih invalida Đurđevac i kuglački klub Udruge tjelesnih invalida Đurđevac, a pojedinačno Nada Mesar i Vladimir Grošanić iz Đurđevca.

Tradicija je županijskog izbora i proglašenje najuspješnijeg trenera i zaslužnog sportskog djelatnika. Križevački atletski stručnjak Drago Palčić iz AK Križevci je najuspješniji županijski trener, dok je zaslužni sportski djelatnik je Josip Šikić, predsjednik Zajednice športskih udruga Križevaca i predsjednik Košarkaškog kluba Radnik iz Križevaca.
Za iznimno postignuće u 2011. godini posebno priznanje primila je kadetska postava Streljačkog kluba Križevci.

Svečanost je organizirala Zajednica sportova Koprivničko-križevačke županije, a priznanja su najboljima uručili župan Darko Koren i predsjednik županijske Zajednice sportova Stanislav Lovković.

Goste je pozdravio i križevački gradonačelnik Branko Hrg, a u ime nagrađenih zahvalio je Josip Šikić.

Kapetanica Podravke Vegete Miranda Tatari sa županom Darkom Korenom i predsjednikom Zajednice Stanislavom Lovkovićem // Foto Ivan Brkić, www.koprivnica.netNAJBOLJA ŽENSKA EKIPA
Rukometni klub Podravka, ekipa Podravka Vegeta
Rukometni klub Đurđevac
Seniorska postava Ženskog kuglačkog kluba Podravka