U utakmici 3. kola 1.HRL za žene rukometašice Podravke Vegete gostovale su kod varaždinske Koke. Od prve minute mogao se vidjeti ozbiljan pristup naših rukometašica koje su u nešto oslabljenom sastavu zbog reprezentativnih obaveza triju igračica pokazale da su u Varaždin stigle po 3. prvenstvenu pobjedu u ovoj sezoni. Prvo smo poluvrijeme gledali visoki nivo obrane, ali i napada dok je na vratima ponovno bila odlična Jovana Risović. Rukometašice Podravka Vegete su na odmor otišle s visokom gol razlikom od +11 i rezultatom (22:11). Drugo poluvrijeme isto tako atraktivno i u napadu i u obrani, a na vratima je svoje minute također opravdala Magdalena Ećimović. Trener Zlatko Saračević je minute dao svim igračicama koje su ih dobro iskoristile, a uvjerljivo najefikasnije u našem sastavu danas su bile Karlovčan, Milosavljević i Yezhykava.

– Utakmica je prošla dobro osim što nam je Tena Petika dobila udarac u arkadu, a minutažu su danas dobile sve igračice osim Marie Holešove kazao je trener Zlatko Saračević.