Turnir Djurdjevac 1TRENERI SURADNICI // Izvještava Nenad Smiljanec

FOTO// Dijana Mioč i Silvija Đelekovčan

Djevojčice Podravke 4 (rođene 2006. i mlađe) danas su u sportskoj dvorani Srednje škole Đurđevac u Đurđevcu (u nedjelju) odigrale 6. krug RLRS (Rukometna liga regije sjever) zadjevojčice B 2006. godište i mlađe s ekipama Đurđevca i Radnika iz Križevaca. Podravka 1 pobijedila je u obje utakmice.

Turnir Djurdjevac Rezultati utakmica

Radnik – Podravka 2 16:0 (12:0)

Đurđevac – Podravka 1 7:17 (1:9)

Đurđevac – Podravka 2 14:8 (8:2)

Podravka 1 – Radnik 18:10 (8:8)

Turnir Djurdjevac Zanimljiva je bila utakmica s djevojčicama iz Križevaca, koje su tijekom prvog poluvremena imale prednost dva do tri razlike, da bi djevojčice Podravke do kraja poluvremena zaigrale kako znaju i došle na egal. Drugo poluvrijeme Podravka je dominirala igrom, pogotovo u obrambenom dijelu, jer su dobile samo dva gola te je konačni rezultat iznosio 18:10 za Podravku 1.

Nažalost, za razliku od prethodna dva turnira, djevojčice Podravke 2, u kojoj zbog bolesti nije nastupila cijela prva vanjska linija, upisale su oba poraza. Bez obzira na rezultat, zaslužuju pohvalu za prikazano htijenje i borbenost.