Rukometašice Podravke Vegete će u srijedu u koprivničkoj dvorani Josip Samaržija-BEPO u 18.00 sati dočekati mađarsku ekipu Alba Fehérvár KC s kojom je sredinom rujna odigrala prijateljski susret u Székesfehérváru. Iza nas je reprezentativni tjedan i igračice se vraćaju svojim klupskim obavezama pa je trenutni fokus preusmjeren na utakmicu koja slijedi. Kao što je trener Željko Babić i najavio ovakve će utakmice biti dio tjednog rasporeda do trećeg kola pretkvalifikacija koje je za koprivničke rukometašice na rasporedu početkom prosinca. Jedino razdoblje u kojem se nije igrao susret s nekom od europskih ekipa bilo je za vrijeme reprezentativnog okupljanja pa ekipa nastavlja u istom tonu. Očekivanja za srijedu nam je prenio trener Željko Babić.

Velika je radost i mene kao trenera i svih nas da se cure vraćaju iz reprezentacije i da ćemo nastaviti raditi tamo gdje smo stali. Što se tiče utakmice s Mađaricama, tamo smo imali jednu lošiju izvedbu, osobito u napadačkoj igri, gdje su nam protivnice dale dosta pogodaka iz naših tehničkih grešaka. Sada je prilika da mi popravimo našu igru i ja vjerujem da će tako i biti. Čeka nas jedan novi sportski izazov i naravno da želimo pobijediti tu utakmicu. Ovim putem pozivam sve gledatelje jer će utakmica biti otvorenog karaktera da nas dođu podržati i navijati te na kraju vidjeti jednu europsku utakmicu na domaćem terenu – rekao je trener Željko Babić uoči nove pripremne utakmice. 

Ulaz u dvoranu je slobodan.