Od ovog mjeseca Rukometni klub Podravka u suradnji s Gradom Koprivnica, Zajednicom športskih udruga Grada Koprivnice te koprivničkim osnovnim školama Đuro Ester i Podolice pokreće projekt ”Mini rukomet u osnovnim školama”. U projekt uključujemo dječake i djevojčice 1. i 2. razreda iz dviju osnovnih škola u kojima se odvija jednosmjenska nastava. Animaciju za upise na ovu besplatnu aktivnost u spomenutim školama je provela naša trenerica Marija Mišković, a u realizaciji će joj se priključiti i trenerice Đurđica Zečević te Dragica Džono. Djeca su se u ova dva dana zabavila te dobila letke koji pojašnjavaju detalje o terminima treninga. S obzirom da smo u ovaj projekt krenuli ciljano, kako bismo djecu još više potaknuli na aktivnost, zdrav način života te bavljenje rukometom bili bismo izuzetno ponosni kada bi se što veći broj djece priključio i okušao se u jednom od najatraktivnijih sportova s loptom.

Foto: Ivan Brkić/Marija Mišković