Rukometašice su podržale još jednu akciju Belupa d.d. , “Čuvajmo zdravlje zajedno”. Događaj je to na kojem svi građani imaju prilike napraviti neka od preventivnih mjerenja tlaka, šećera, indeks tjelesne mase, ali i dermatološku analizu madeža. Događaj je bio odlično posjećen, a gosti su bili i mališani DV Tratinčica, sportska skupina Jabučice. Cilj je bio da zdravlje i sport povežemo u jedno pa je Rukometni klub Podravka ovaj događaj obogatio sportskim poligonima za djecu nakon čega su se mališani imali prilike natjecati u preciznosti i osvajati odlične nagrade. Događaj su svojim angažmanom obogatile igračice prve ekipe zajedno sa stručnim stožerom. Zahvaljujemo se Dječjem vrtiću Tratinčica te odgajateljicama Mimozi Tatari Strelec i Ani Peroković koje su nam svojim angažmanom osigurale dolazak sportske skupine.

Foto: Ivan Brkić