Danas su nas pod vodstvom naše bivše igračice, a trenutno i jedne od trenerica u našoj školi rukometa, Dragice Džono, posjetili korisnici Udruge Latice i aktivni sportaši te osvajači medalja u Sportskoj udruzi Veliko srce. Bila je to i tematska posjeta obzirom je danas klub obilježio 27 godina od osvajanja trofeja Lige prvakinja. Najprije im je u klupskim prostorijama klupska glasnogovornica ispričala ponešto o sportu, rukometu te kratko o povijesti i najvećim trofejima, a nakon toga je održan odličan trening s prvom ekipom Podravke te ujedno i mala utakmica u kojoj su se naše prijateljice i prijatelji odlično snašli. Bilo je tu prave sportske napetosti, slavlja, druženja, a na kraju i fotografiranja s njihovim najdražim rukometašicama. Dodajmo da smo i posebno sretni jer su nas često bodrili i na utakmicama i vjerujemo da ćemo ponavljati ovakve susrete.