Sara Šenvald kružna napadačica Podravke Vegete potpisala je ugovor s Rukometnim klubom Podravka i za sezonu 2023./2024. Talentirana reprezentativka dobro je znana ljubiteljima rukometa, a u svim utakmicama dolazi do izražaja njezina napadačka, ali i obrambena kvaliteta.

Svoje prve korake napravila je u Podravkinoj školi rukometa što joj je otvorilo put i prema seniorskom rukometu. Iako je neko vrijeme izbivala iz Podravine, vratila se i ovo je druga sezona od njezina povratka u redove Podravke Vegete. Zadovoljstvo je što će Sara svoj rukometni put nastaviti u klubu koji toliko voli i cijeni.

Svoje je dojmove nakon potpisivanja ispričala i Sara Šenvald koja nam je rekla nekoliko riječi za klupske stranice.

Drago mi je da smo dogovorili produžetak suradnje. Do sada smo zajedno proživjeli mnogo lijepih trenutaka, a u budućnosti se nadam da će ih biti još i više. Želja mi je da ostvarimo sve ciljeve koje smo postavili pred sebe te se nadam uspješnoj sezoni, a sigurna sam da ćemo dati sve od sebe da ju takvom i učinimo. Veselim se svemu što nas očekuje – rekla je Sara Šenvald.