IlustracijaPodravka Lino je u pretposljednjem kolu 2.HRL sjever gostovala u Slavonskom Brodu i osvojila dva nova vrijedna boda pobijedivši domaću ekipu Broda rezultatom 23:35, poluvrijeme 11:18.

TRENERI SURADNICI // Piše Snježana Petika
U utakmicu smo krenuli silovito i već u prvoj polovici prvog poluvremena brzom i dinamičnom igrom uspjeli smo napraviti veliku razliku od 11 golova. Nakon toga uslijedilo je opuštanje nakon kojeg su domaće igračice uspjele smanjile na prihvatljivijih 6-7 razlike. Međutim, to je bilo sve što su uspjele napraviti.

Nakon razgovora ”ugodnog” utakmicu smo vratili u ustaljeni ritam uz korištenje svih raspoloživih igračica od kojih su neke korektno odigrale, a neke su bile izgubljene u prostoru i vremenu. A. Oremović i Mrđen konstantne kao i Zagorščak, koja se upisala samo jednom u listu strijelaca, ali na kojoj su napravljeni skoro svi naši sedmerci, i u drugom poluvremenu odlične igre Karlovčan i Pavlović. Ali definitivno prvo ime utakmice bila je naša vratarka Markanović, koja je u trenucima naše kreativne blokade držala razliku iznad šest golova, ne dozvolivši suparnicama da se osjetnije približe. Bila je nepremostiva prepreka za domaće igračice i naša sigurnost.

DRUGA HRL SJEVER, 17. KOLO

ŽRK BROD – PODRAVKA LINO 23:35 (11:18)

SLAVONSKI BROD – Sportska dvorana Gimnazije Brod. Gledatelja 100. Suci: Dalibor Feletar (Bjelovar) i Igor Rendulić (Kutina). Nadzornik HRS-a: Zoran Sever (Osijek).

ŽRK BROD: Grbešić, Stojaković; Nikolić 1, Mitrović 1, A. Kvolik 11, Golubić 1, A. Daidžić 5, V. Kvolik 1, Ripić, Roso 2, Brica 1, M. Daidžić.TRENER: Darko Celner.

PODRAVKA LINO: Markanović; Ljubić 2, Karlovčan 6, Benotić, L. Šenvald, Zagorščak 1, Hmelina, Alvir 1, Papac 1, M. Oremović 1, Pavlović 5, A. Oremović 9(4), Široki 2, Mrđen 7(3). TRENERICA: Snježana Petika.

SEDMERCI: Brod 5(4),Podravka Lino 7(7).

ISKLJUČENJA: Brod 12 minuta ( A. Kvolik 2×2, Golubić, A. Daidžić, V. Kvolik, Roso po 2), Podravka Lino 12 minuta (Alvir 2×2, Karlovčan, Zagorščak, M. Oremović, A. Oremović po 2).

Rezultati 17. kola: Brod – Podravka Lino 23:35, Ivanec – Đurđevac 23:32, Darda – TVIN Trgocentar 38:31, Bjelovar – Đakovo 29:25, Pitomača – Zrinski 36:36.

1. Zrinski                17    15    2    0    598:430    32
2. Bjelovar              17    14    2    1    562:415    30
4. Pitomača            17      9    3    5    558:513    21
3. Đakovo               17    10    0    7    450:394    20
5. Podravka Lino    17     9    1    7    529:511    19
6. Đurđevac           17     7    0   10    475:494    14
7. Darda                 17     6    1   10    469:517    13
8. TVIN                   17    6    0    11    453:478    12