''Linica'' Ines Gvoić, sedam golova Čakovcu iz igreU 19. kolu 2. HRL sjever Podravka Lino pobijedila je susjede iz Čakovca s 34:25 (18:15). Čakovec se nosio s mladim Koprivničankama tek u dijelovima utakmice, ali je pri kraju posustao.

U idućem, 20. kolu, Podravka Lino igra u Petrijevcima s istoimenim klubom.

UTAKMICA 19. KOLA 2. HRL SJEVER
PODRAVKA LINO – ČAKOVEC 34:25 (18:15)
KOPRIVNICA – Sportska dvorana gimnazije Frana Galovića. Gledatelja: 100.
Suci: Dejan Plentaj (Bjelovar) i Mario Ružić (Virovitica). Nadzornik HRS-a Damir Kuti (Osijek).

PODRAVKA LINO:
Ivana Kapitanović, Jukić; M. Beljo 4, Peti 6, Mikolčić 5(1), Vidak 6(2), Gašparić 2, Valent, Pejak, Horvat, Oremović, Gvoić 7, Slivar, Tvorić 4, Božić, Boganović
TRENER: Mato Matijević

ČAKOVEC:
Kolak, Rob; Poljaković, T. Horvat 7(7), Zlojutro 3, Gudlin 3, Vugrinec 4, I. Horvat, Jurković 3, Kapelari, Nedeljko 1, Dežić 4(2), E. Horvat
TRENER: Stjepan Golik

SEDMERCI: Podravka Lino 4(3), Čakovec 11(9)
ISKLJUČENJA: Podravka Lino 6 minuta (Vidak, Tvorić, Božić), Čakovec 6 minuta (T. Horvat, Gudlin, Vugrinec)

Podravka Vegeta pred osamnaestim naslovom – klub poziva navijače

REZULTATI 1. HRL ZA ŽENE
U 23. kolu 1. HRL za žene postignuti su ovi rezultati:
Osijek PSC Opel – Trešnjevka 26:33
Samobor – Izgradnja Zaprešić 10:0 b.b.
Dalmatinka – Arena 23:31
Koka – Sesvete Agroproteinka 21:28
Zelina – Zamet 30:25
Lokomotiva – Umag 36:19
Podravka Vegeta bila je slobodna

Podravka Vegeta vodi sa 40 bodova, druga Trešnjevka ima 36. Do kraja su još tri kola, s tim da će Koprivničankama u zadnjem kolu biti ubilježena dva boda i gol-razlika 10:0 s Izgradnjom Zaprešić. Podravka Vegeta već u utorak u susretu sa Samoborom u Koprivnici može potvrditi osvajanje još jednog naslova prvakinja. U povodu toga iz kancelarije kluba pristigao je poziv navijačima ovog sadržaja:

RUKOMETAŠICE PODRAVKE U UTORAK NA DOMAĆEM PARKETU POTVRĐUJU NASLOV PRVAKINJA HRVATSKE!

DOĐITE U SPORTSKU DVORANU GIMNAZIJE DA ZAJEDNO PROSLAVIMO OSVAJANJE HRVATSKOG PRVENSTVA.

U UTORAK 12. TRAVNJA OD 18 SATI  RK  PODRAVKA VEGETA UGOSTIT ĆE EKIPU ZRK SAMOBOR U UTAKMICI 24. KOLA 1. HRL NAKON UTAKMICE POZDRAVITE HRVATSKE PRVAKINJE!!!

RK PODRAVKA VEGETA PO 18-ti PUT OSVAJA TITULU NAJBOLJIH U HRVATSKOJ!!!

DOĐITE U UTORAK 12. TRAVNJA OD 18 SATI U SPORTSKU DVORANU GIMNAZIJE BODRITI RUKOMETAŠICE PODRAVKA VEGETE NA PUTU OSVAJANJA JOŠ JEDNOG HRVATSKOG PRVENSTVA.

ULAZ  JE SLOBODAN.