Sve je spremno za veliki rukometni praznik u Koprivnici koji će se danas i sutra održavati u Sportskoj dvorani Gimnazije Fran Galović Koprivnica. Ekipe su odradile posljednje treninge uoči kvalifikacija za ulazak u grupnu fazu EHF Lige prvakinja. Očekuje se neopisiva atmosfera, a vjerujemo i puna dvorana gdje će sva srca kucati za RK Podravka Vegetu. Pripremite svoje glasiće, a na ulazu ćete dobiti i pljeskalice koje vam, ako ste sretnije ruke, mogu osigurati majicu. Nadamo se da ćete baš vi, draga publiko, ljubitelji rukometa i sporta, sve Podravke i Podravci, Koprivničanke i Koprivničanci, ali i šira publika i uvaženi gosti biti tu za naše cure. Utakmica Podravka Vegete protiv Muratpase BSK igra se u 19.30 minuta, no već oko 18.30 minuta možete doći i zauzeti svoja mjesta kako biste uživo čuli novu himnu koju su Zaprešić Boys pripremili za ovaj sportski događaj, ali i sve naredne sportske izazove koje željno iščekujemo. Čekaju vas slatka i slana iznenađenja, Lino i Kviki maskote, ali i oslikavanje lica za one najmlađe. 

Još jednom podsjećamo i na raspored utakmica:

8.rujan, 2018. godine

16:30 SCM Craiova – ZORK Jagodina

19:30 RK Podravka Vegeta-Muratpasa BSK

9.rujan, 2018. godine

15:00 Utakmica za treće mjesto

18:00 Veliko finale

Za kraj, evo podsjetnika na atmosferu kakvu smo imali na našim tribinima, a kakvu željno iščekujemo i ovog vikenda.

Vidimo se danas 🙂 

MRK 2706

MRK 2708

MRK 2630

MRK 2655