43467056 255595101777937 5318308705278623744 n

U 5. kolu 2.HRL sjever za žene mlade rukometašice Podravke 2 Lino gostovale su u Slavonskom Brodu i s gostovanja se u Koprivnicu vratile s nova 2 boda i konačnim rezultatmo 21:31, poluvrijeme 12:17 .

Tradicionalno neugodno gostovanje u Brodu uspjeli smo pozitivno riješiti u našu korist i vratili se neozlijeđeni. Tijekom cijele utakmice rezultat smo držali pod kontrolom ne dozvolivši da se razlika spusti ispod pet golova. Na golu je odlična bila Vrabec, a u polju su standardno dobre bile Josipović, Firšt, Jandrašić i Domjan. U trenucima kada nam je malo koncentracija padala uvijek smo našli rješenje da ne dozvolimo domaćim igračicama nadu u nekakvu neizvjesnu završnicu. Uz već nabrojane igračice koje su svojom igrom dominirale, koristim priliku da pohvalim i Sikavicu i Ines Kolar koja je potkraj drugog poluvremena unijela svježinu i svojim sigurnim pogodcima održala rezultatsku premoćpriopćila nam je trenerica Snježana Petika.

BROD – Športska dvorana ˝Brod˝. Gledatelja: 100. Suci: Goran Cupek i Robert Kožuhar (oba iz Garešnice).

Nadzornik HRS-a: Vanja Banović ( Požega ).

BROD: Grbešić, Bajan, Poličić; Groznica 1, Rubil, Vorgić, Kvolik 14(8), Štefanović 1, Maruščak, Vrdoljak, Roso 2, Čondić 1, Ivanišić-Mlinarić 1, Galić, K.Ivanišić, Dragičević 1.

Trener: Darko Celner

PODRAVKA 2 LINO: Jurić, Vrabec; Vuljak 1, Sikavica 2, Brkić, Jandrašić 5, Vrabelj, Josipović 9, Zagrajski, Domijan 5(1), Firšt 6(3), Beljak, Strahija 1, Kolar 2

Trenerica: Snježana Petika