U četvrtom radnom tjednu rukometašice Podravke Vegete i dalje se pripremaju za nadolazeće izazove u novoj natjecateljskoj sezoni. Iza odabranica Željka Babića su tri pripremne utakmice, jedna u Ljubljani s Krimom i dvije s mađarskom ekipom Dunaujvaroš kod koje su gostovale proteklog tjedna. Upisana je jedna pobjeda u ogledu s mađarskom ekipom koja je svakako velik motiv ekipi pa su ovog tjedna u dobroj atmosferi i želji kroz treninge i video analizu posvećene novim zacrtanim ciljevima kojima će zaključiti još jedan aktivni tjedan.

Ekipa Dunaujvaroša stiže u Koprivnicu u četvrtak, a utakmice zatvorenog tipa odigravat će se u četvrtak s početkom u 18.00 sati i u petak u 11.00 sati. Bit će to još jedna prilika treneru Željku Babiću za rad i nadogradnju te poslagivanje taktičkih i tehičkih detalja.

Napominjemo kako će ove međunarodne utakmice biti zatvorene za javnost, a izvještaj s utakmice će biti dostupan na našoj web stranici te aktivnim kanalima društvenih mreža.