Rukometašice Podravke Vegete će u srijedu put Rijeke gdje ih očekuje četvrtfinalna utakmica hrvatskog Kupa za žene. Ta je utakmica ključna za osiguravanje plasmana na ovogodišnju Završnicu u Poreču gdje će svoje mjesto osigurati četiri najbolja kluba.  Ovaj važan susret najavili su trener Antonio Pranjić i kružna napadačica Sara Šenvald.

Nedavno smo igrali protiv Zameta u prvenstvu i uvjerljivo pobijedili no ova će utakmica četvrtfinalnog dvoboja hrvatskog ženskog Kupa sigurno biti drugačiji od našeg posljednjeg susreta s njima. Ove godine branimo naslov u Kupu i maksimalno ozbiljno ćemo ući u ovu utakmicu te ćemo tražiti plasman u polufinale – rekao je trener Antonio Pranjić u najavi ovog četvrtfinalnog susreta.

Trener Antonio Pranjić//foto: Ivan Brkić

U srijedu nas očekuje gostovanje u Rijeci kod ekipe Zameta. Očekujem jednu dobru utakmicu, da nastavimo dobar i pozitivan niz, a ono najvažnije je da očekujem pobjedu i plasman na završnicu Kupa – rekla je kružna napadačica Sara Šenvald. 

Utakmica je na rasporedu 29.3. u 19.30 u Centru Zamet.