Ovog vikenda rukometna uzbuđenja nisu bila rezervirana samo za Podravka Vegetu. Ekipe iz Omladinskog pogona također su istrčale na teren te su upisale uvjerljive pobjede. Utakmice su se igrale u SD Gimnazije Fran Galović, a promatralo ih je dvjestotinjak gledatelja.

RK Podravka 2 Lino s dvadeset pogodaka razlike ispratio je gošće iz ŽRK Darde u utakmici 8. kola 2. HRL sjever za žene. Konačni rezultat bio je 48:28, a na poluvremenu je bilo 24:15. Kao što sam rezultat sugerira, utakmica za našu ekipu nije bila previše zahtjevna i od samog početka nazirala se pobjeda s visokim rezultatom.

Trenerica Đurđica Zečević nakon utakmice:

Od 16 igračica iz zapisnika pola ih je bilo iz godišta 2002 i ml. a pola iz mlađeg (2004.) pa sam im potpuno ravnopravno podijelila minutažu  sudjelovanja u igri, koju su obje generacije u potpunosti iskoristile. Bilo je grešaka u obrani  i nepreciznosti u kontra napadima ali sve u svemu zadovoljna sam igrom svoje ekipe u igri s puno golova i atraktivnih poteza.

Iduću utakmicu Podravka 2 Lino igra u Belom Manastiru 23.11. protiv ekipe ŽRK Baranja.

RK PODRAVKA 2 LINO 48 (24)
ŽRK DARDA 28 (15)

KOPRIVNICA – SD Gimnazije Fran Galović, GLEDATELJA: 200

SUCI: Andrea Erceg iz Bjelovara i Šime Vidaković iz Garešnice, DELEGAT: Dragan Hajtić iz Bjelovara.

PODRAVKA 2 LINO: Crnjak, Galinec; Međurečan 5, Strugar 2, Đuranek 2, Stručić 6, Vuljak 8, Vrabelj 3, Balaško 4, Zagrajski 2, Domijan 6, Firšt 2, Strahija 2, Perić 6. Trenerica: Đurđica Zečević.

DARDA: Klasnić, Humel, Dora, Janković 2, Aišić 4, Martić 3, Marojević 1, Pavlić 4, Tomas 9, Rusić 1, Kovač 4. Trener: Karolj Mikuš.

SEDMERCI: Podravka 2 Lino 6 (5), Darda 2 (2).

ISKLJUČENJA: Podravka 2 Lino 2 min. (Domijan), Darda 10 min. (Aišić 2+2+2, Kovač 2+2)

 


Ove se nedjelje u Koprivnici igrao 2. krug 1. HRLD. Uz domaću ekipu RK Podravke nastupile su ŽRK Darda, ŽRK 1234 Virovitica i ŽRK Baranja. Pod vodstvom trenera Nenad Smiljanca Podravka je upisala tri pobjede.

REZULTATI 2. kruga 1. HRLD:

ŽRK Baranja – ŽRK 1234 Virovitica 5:24

ŽRK Darda – RK Podravka 20:32

RK Podravka – ŽRK Baranja 35:12

ŽRK 1234 Virovitica – ŽRK Darda 9:10

RK Podravka – ŽRK 1234 Virovitica 35:11

 

ŽRK DARDA- RK PODRAVKA 20:32

PODRAVKA: Tetec, Kovačević, Domović , Zvonar, Smiljanec , Pribanić, Marijanović, Canjuga, Rumek, Đelekovčan, Šambar, Hrnčić, Kobor, Markić, Horvat, Pintarić.

RK PODRAVKA – ŽRK BARANJA 35:12

PODRAVKA: Tetec, Kovačević, Domović, Maronić, Jazbec, Djurdja, Zvonar, Smiljanec, Marijanović, Canjuga, Rumek, Đelekovčan, Kobor, Markić, Horvat, Pintarić.

RK PODRAVKA – ŽRK 1234 VIROVITICA 35:11

PODRAVKA: Tetec, Kovačević, Domović, Maronić, Jazbec, Djurdja, Zvonar, Smiljanec, Pribanić, Marijanović, Canjuga, Rumek, Đelekovčan, Šambar, Hrnčić, Kobor.

 

Trener Smiljanec nakon odigranih utakmica u Koprivnici:

Zadovoljan sam igrama svoje ekipe. Odgovorno su pristupile utakmicama te su odradile sve što su trebale. Naročito sam zadovoljan pobjedom nad ekipom ŽRK Darda koja je prošle godine bila među najboljima u kategoriji. Dobri rezultati samo su potvrda kontinuiteta dobrog rada.

 

Fotografije: Dražen Pevač i Silvija Đelekovčan