U 4. Kolu 1. HRL rukometašice RK Podravke Vegete ugostile su RK Dalmatinku iz Ploča. Odličnim otvaranjem utakmice izabranice Zlatka Saračevića su u 10. minuti ostvarile prednost od 8:1 te je trener gostiju Ivan Jerković bio primoran zatražiti minutu odmora kako bi pokušao probuditi svoje igračice. Međutim, rukometašice Podravke nastavile su s odličnom igrom te su u 15. minuti prvog poluvremena ostvarile prednost od 11 pogodaka. Trener Saračević je rotacijom igračica i dalje uspio zadržati visoki ritam igre pa su naše rukometašice na odmor otišle s visokim rezultatom od 21:4. Igrom su se iskazale krila Podravke te su Nikolina Zadravec i Karlovčan Korina zabile po 5 golova.

U drugom poluvremenu trener Saračević je nastavio s rotacijom igračica kako bi svima dao priliku. U nastavku se osobito istaknula Maria Holešova koja je u 15 minuta realizirala 5 kontranapada te je Podravka u 45. minuti vodila sa 30:8. Naše rukometašice su rutinskom igrom privele utakmicu kraju te upisale novu prvenstvenu pobjedu s visokim rezultatom od 37:14.

– Zadovoljan sam ozbiljnošću i pristupom utkamici. Drugo poluvrijeme su priliku dobile naše tri kadetiknje Tena Petika, Elena Popović i Lea Franušić i odlično odigralerekao je nakon utakmice trener Zlatko Saračević.

Brzim realizacijama prilika iz kontre i polukontre Podravkašice su uspjele održati visoki ritam te su ovom prvenstvenom pobjedom najavile odličnu utakmicu i atmosferu u subotu 20.10. kada u trećem kolu EHF Lige prvakinja u Koprivnicu dolazi Krim Mercator iz Slovenije.