U ime Rukometnog kluba Podravka želimo iskazati zahvalnost na svim upućenim riječima podrške, ohrabrenja i oproštajnim porukama u povodu iznenadnog i preranog odlaska našeg trenera Zlatka Saračevića. Tuga je i dalje prisutna, a praznina koja je ostala nakon odlaska našeg trenera, prijatelja i prije svega velikog čovjeka, ne može se opisati.  Vaše poštovanje koje ste iskazali svakom porukom, pozivom, elektronskim putem, brzojavima, govore mnogo o tome koliko je značio mnogima. Njegova karizma, sportski duh, iskrenost, poniznost i jednostavnost, ostavile su velik trag, ne samo u Koprivnici nego u sveukupnoj sportskoj povijesti cijele zemlje i diljem Europe.
Ponosno ćemo čuvati uspomene na njega, na sve ono što je svaki dan živio i uvijek se prisjećati svega čemu nas je naučio, a vjerujemo i mnogi od Vas. Zahvaljujemo se svim sportskim klubovima i udrugama, Zajednicama sportova, individualnim sportašima, trgovačkim društvima, javnim tijelima i ustanovama, jedinicama lokalne i područne samouprave, obrazovnim ustanovama te svim ostalim suradnicima i prijateljima sporta koji su poslali brzojave sućuti te svima onima koji su pomogli i doprinijeli da trenera Zlatka Saračevića dostojno ispratimo na posljednji počinak.

Iskreno hvala još jednom, Vaš Rukometni klub Podravka