Podravka -nTrogir 58 // FOTO HRSNakon tri odigrana kola Završnice prvenstva Hrvatske za kadetkinje rođene 2000/2001. što se igra u Umagu, Podravkine djevojke bez poraza su. Nakon neriješenog rezultata s ŽRK Bjelovarom i pobjedom nad Lokomotivom, u rano poslije podne svladale su i Trogir 58: rezultat 20:13 (10:7). U 4. kolu u subotu u 9,30 Podravka igra s Metkovićem.

(Izvještaj HRS-a) Podravka i Trogir igrale su izjednačeno sve do 10. minute utakmice kada su Koprivničanke s dva gola Klare Petričević otišle na prvih +2. Trogir je pokušao ponovno izjednačiti, ali nije uspio nakon obrana Katarine Borac, a u redovima Podravke nastavila je sjajno Petričević. Da na odmor Podravka ne ode s +4 pobrinula se Marijeta Piteša koja postavlja 10:7

U nastavak utakmice bolje ulaze djevojke iz Koprivnice i serijom 3-0 postavljaju 13:7. Trogir se mučio u slaganju napada, a nakon šest minuta mrežu napokon trese Piteša. Rukometašice Trogira snažno su se borile protiv Podravke i smanjile na minus pet (17:12). U tom tonu je i završila utakmica i to rezultatom 20:13. Klara Petričević zabila je pet pogodaka za Podravku, a po tri Lea Franušić i Tena Petika. U redovima Trogira najefikasnija bila je Matea Tomić.

UTAKMICA 3. KOLA ZAVRŠNICE PRVENESTVA HRVATSKE ZA KADETKINJE 2000. GODIŠTA I MLAĐE

PODRAVKA – TROGIR 58 20:13 (10:7)

UMAG – Sportska dvorana Osnovne škole Marija i Lina. Gledatelja: 50. Suci: Luka Šipoš (Trnovec Bartolovečki) i Marko Zeko (ČAkovec). Nadzornik HRS-a Vlado Živolić (Rovinj),

PODRAVKA: Borac, Vrabec, Presek 2, Vuljak, Popović 2. Sikavica 1, Brkić 1, Jandrašić, Petričević 5, Franušić 3, Vrabelj, Petika 3(2), Domijan, Baeljak, Kokša 1, Strahija 2. TRENER: Filip Turk.

TROGIR 58: Juranović, Raukar, Sesar 2, Nuić 3, Čaleta, Brešan, Bolanča, Šolić, M. Tomić 4, Damjanović 1(1), Piteša 2, Radić, Vidović, N. Tomić 1, Pavlović. TRENER: Ivan Perkušić.

SEDMERCI: Podravka 2(2), Trogir 58 2(1).

ISKLJUČENJA: Podravka 10 minuta (Franušić 2+2+2, diskv. u 35. minuti, Brkić, Petika), Trogir 58 12 minuta (N. Tomić 2+2, Nuić, Čaleta, M. Omić, Piteša).